Registrace nového ubytovacího zařízení

Vyplněním tohoto formuláře získáte možnost prezentovat své ubytovací zařízení v naší databázi. Přečtěte si prosím nejprve podmínky uvedené níže. Vyplněním formuláře dáváte najevo, že s nimi souhlasíte. Pro lepší orientaci v námi nabízených službách si přečtěte naši nabídku na stránce o nás (otevře se v novém okně).

Zvolte si své uživatelské jméno a heslo a zapište si je. Uživatelské jméno musí být alespoň 4 znaky dlouhé, smí obsahovat pouze malé alfanumerické znaky bez diakritiky, tečku, pomlčku a podtržítko. Heslo musí být alespoň 6 znaků dlouhé a nesmí být podobné uživatelskému jménu.

Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
   
UŽIVATELSKÉ jméno:
Uživatelské jméno budete zadávat při přihlašování k naší databázi. Smí obsahovat jen malá písmena, čísla, tečku, pomlčku a podtržítko, nesouvisí s Vaším skutečným jménem.
Heslo:
Heslo (pro kontrolu):
   

Podmínky zveřejnění informací o ubytovacím zařízení:
  • Pokud využívá majitel či provozovatel ubytovacího zařízení pouze variantu FREE (zobrazení zdarma), se zavazuje pouze k poskytování slevy při objednání přes databáze www.e-ubytovani.eu (viz. 4. bod), jeho záznam bude kdykoli na požádání odstraněn. Při přechodu k placeným variantám zobrazení (STANDARD, PROFI) se zavazuje řádně zaplatit poplatek dle smluvních cen uvedených na našich webových stránkách.
  • Registrací souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které jste vyplnili, pro účely provozování databáze. Údaje, které vyplníte při registraci, nebudou předávány třetím osobám.
  • Registrací souhlasíte s tím, že Vás můžeme kotaktovat za účelem poskytnutí informací o novinkách týkajících se databáze, případně Vaší prezentace. Informace předáváme především e-mailem, z tohoto důvodu Vám nebude zasílán e-mail častěji než jednou za dva měsíce.
TOPlist
Prohlížeč nepodporuje JavaScript, funkčnost stránek je omezena.