Při rezervaci uveďte, že jste kontakt našli na e-ubytovani.eu, a obdržíte 5% slevu z oficiálních cen.

Chata u Eschlerů

Ubytování v Lázních Lipová

Kontaktní osoba:  Soňa Eschlerová
Adresa:  č. p. Horní Lipová č.p. 90
Lipová Lázně
790 63
Telefon:  mobil: 731 154 289, 584 437 376
E-mail:  Ubytování v Lázních Lipová - Chata u Eschlerů
Pošli e-mail >>>
 
WWW stránky:  www.eschler.cz/chata1.htm
   
Cena os./noc:  200 - 260 CZK
   

Chata, chalupa v Lázních Lipová

Foto - Ubytování v Lázních Lipová - Chata u Eschlerů
Další fotografie >>>

NABÍZÍME VÁM
plně vybavenou chatu pro vaši rodinnou rekreaci a setkání s přáteli, ale i pro různé oslavy. Chata leží uprostřed překrásné přírody Jeseníků. V blízkosti chaty jsou tři lyžařské vleky a cca 4 km jsou další lyžařská střediska Ramzová, Petříkov, Ostružná. Speciálně pro rybáře, myslivce i nemyslivce je zde možnost lovu na soukromém několikahektarovém rybníku, odlov spárkaté zvěře i s odkupem zvěřiny, případně jen účast na lovu.

VYBAVENÍ CHATY
Parkoviště pro 5 aut, udírna s venkovním krbem, grill, ohniště, oplocená zahrada vhodná pro děti, ping-pong, v létě koupání v horském potoce (tůňka pro děti), na zahradě je elektrická přípojka pro karavan. Chata je vybavená dřevěným nábytkem v mysliveckém stylu.

UBYTOVÁNÍ
Celková kapacita je 12 lůžek, 5 ložnic - 2x 3 lůžkový pokoj, 3x 2 lůžkový pokoj, obývací pokoj s barevným televizorem a satelitem, koupelna se sprchou a 2x WC, ubytování s domácím zvířetem dle dohody.

STRAVOVÁNÍ
K dispozici je kompletně vybavená kuchyň. V případě rodinných nebo firemních oslav Vám nabízíme přípravu specialit na grilu ze zvěřiny a ryb, rožněné sele na ohni a to vše, po domluvě i s obsluhou.

OKOLÍ CHATY
Lyžování
tři vleky na Miroslavi s večerním lyžováním a umělým dosněžováním, dále lyžařská střediska na Ramzové (nejdelší sedačková lanovka v Jeseníkách), v Petříkově a Ostružné (do 4 km- večerní lyžování, umělé dosněžování, tratě vhodné pro začátečníky i pokročilé a snowboardisty, lyžařské školy, jízda na člunech, běžecké tratě)

Jiné sportovní aktivity
Turistika, cykloturistika, vycházky do lesa s odborným doprovodem zkušeného myslivce, letní bobová dráha na Ramzové jízda na koních s možností zapůjčení koně.

Koupání
V okolí jsou přírodní koupaliště s písčitými plážemi i zatopené lomy vhodné ke koupání, jeden krytý bazén je v České Vsi a druhý krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník, možnost zakoupení léčebných procedur.

Zámky, pamětihodnosti
Zámky v Javorníku a Velkých Losinách, kde je i ruční papírna s muzeem, termální koupaliště a lázně, v Jeseníku museum hornin a drahokamů - Vodní tvrz, v okolí jsou jeskyně na Pomezí a na Špičáku, možnost exkurze na největší evropskou přečerpávací elektrárnu - Dlouhé Stráně (nutno objednat alespoň měsíc předem), rýžoviště zlata ve Zlatých Horách.

Houbaření, sběr borůvek.


Společné vybavení  společná koupelna, společné WC, společná TV, venkovní posezení, krb, ohniště
Doprava  parkoviště
Sportovní možnosti  krytý bazén v dosahu, přírodní koupaliště, stolní tenis, turistika, cykloturistika, jízda na koni, běžkování, lyžařský vlek, rybolov
Možnosti pro děti  dětské hřiště (venkovní)
Dostupnost pro zvířata  po dohodě vstup zvířatům povolen


Reklama:
Místní předpověď počasí

Nejbližší jiné možnosti:

Prezentace Ubytování  - Srub Dolce u Trutnova
Srub Dolce u Trutnova
Trutnov

Prezentace Ubytování  - Ubytování U Přehrady
Ubytování U Přehrady
Karolinbka

Prezentace Ubytování  - ubytovanipodlesem
ubytovanipodlesem
Milovice u Mikulova

Reklama:
TOPlist
Prohlížeč nepodporuje JavaScript, funkčnost stránek je omezena.