Při rezervaci uveďte, že jste kontakt našli na e-ubytovani.eu, a obdržíte 5% slevu z oficiálních cen.

Hotel Prokopka **

Ubytování v Praze 3

Kontaktní osoba:  Bc. Veronika Holečková
Adresa:  Prokopova 9
Praha 3
13000
Telefon:  +420 222781647
Fax:  +420 222782185
E-mail:  Ubytování v Praze 3 - Hotel Prokopka **
Pošli e-mail >>>
 
WWW stránky:  www.prokopka.cz
   
Cena os./noc:  350 - 1800 CZK
   

Hotel v Praze 3

Foto - Ubytování v Praze 3 - Hotel Prokopka **
Další fotografie >>>

tel.:+420222 781 647

fax:+420222 782 185

Pohodlný, cenově přijatelný Hotel Prokopka** se nachází v klidné části Prahy 3 - Žižkov, vzdálen pouze 4 stanice tramvají od centra města. Svým hostům nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových pokojích apartmánového typu (vždy pro dva pokoje společná předsíň s oddělenou sprchou, WC a kuchyňkou s lednicí) a v 6 dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou. Pokoje je samozřejmě možné nabídnout jako jednolůžkové, ve všech pokojích je možnost přistýlky - 1-2. Ve všech pokojích je, s vlastním počítačem, možné připojení na internet přes wi-fi zdarma.

V základní nabídce ubytovacích služeb je zahrnuta rozšířená kontinentální snídaně. Další občerstvení je možné v recepci otevřené 24 hodin denně. V případě zájmu z Vaší strany Vám rádi zajistíme stravování formou cateringu přímo v hotelu podle Vašich požadavků, nebo v některé z příjemných žižkovských restaurací s nenapodobitelnou atmosférou.

K dalším nabízeným službám patří možnost využít 2 PC s přístupem na internet na recepci, která je pro hosty otevřená 24 hodin denně, dále kabelová televize ve společenské místnosti, prádelna, bezpečnostní schránka. Na požádání na recepci hostům bude zapůjčena žehlička, fény, případně přesunuta televize na pokoj.

V souvislosti s konáním různých seminářů, workshopů a jiných kulturních, společenských a pracovních akcí jsou k dispozici konferenční místnosti se základním technickým vybavením (TV, video, flipchart, připojení na internet) cca pro 30 osob. Tyto místnosti jsou také využívány jako místnosti společenské (při dlouhodobějším pobytu hostů) a pro pořádání rautů a recepcí. Občerstvení nabízené v průběhu pořádaných akcí zajišťujeme na požádání (káva, čaj, minerální voda, obložené mísy, ovoce, zákusky). Po předchozí domluvě taktéž saláty, pizza, catering apod.

Můžeme nabídnout několik nehlídaných parkovacích stání před hotelem.Jinak pár minut pěšky od nás lze využít placené hlídané parkoviště, jehož služby je možno využít v kteroukoli denní či noční hodinu.

Pro přímé platby v hotelu přijímáme všechny běžné typy kreditních karet a hotovost (pouze v českých korunách).

Náš příjemný a ochotný personál Vám vždy vyjde vstříc. V případě jakýchkoli nejasností či dotazů k našim službám nás kdykoli kontaktujte, nejlépe mailem, ale i telefonicky.

Za team Hotelu Prokopka Veronika Holečková a Lucie Benešová


Vybavení pokoje  koupelna, WC, kuchyňka, umývadlo, telefon, rádio, povlečení, teplá voda, vytápění, internet
Společné vybavení  společná koupelna, společné WC, společné sprchy, společná kuchyňka, telefon, společná TV, salónek, kongresový sál, společenská místnost, výtah
Typ stravování  snídaně formou švédského stolu, kontinentální snídaně, klasická restaurace v dosahu
Doprava  hlídané parkoviště v dosahu
Jazyky  personál mluví anglicky, personál mluví německy
Sportovní možnosti  bazén v dosahu, krytý bazén v dosahu, fitness v dosahu, squash v dosahu, bowling v dosahu, golf v dosahu, půjčovna kol v dosahu, půjčovna lyží v dosahu
Relaxace  sauna v dosahu, solárium v dosahu, masáže v dosahu, vířivá koupel v dosahu
Zábava  diskotéka v dosahu, kasino v dosahu
Ostatní služby  prodej tisku v dosahu, prodej potravin v dosahu, prodej drogerie v dosahu, smíšený prodej v dosahu, půjčovna automobilů v dosahu, půjčení televize, praní prádla, žehlení, lékař v dosahu
Dostupnost pro zvířata  po dohodě vstup zvířatům povolen
Typ placení  Česká Spořitelna, Dinners Club International, EuroCard - MasterCard, Eurochecque, JCB, VISA


Reklama:
Místní předpověď počasí

Nejbližší jiné možnosti:

Prezentace Ubytování  - Apartmán Hela Praha
Apartmán Hela Praha
Praha

Prezentace Ubytování  - Ubytování v soukromí Mufová
Ubytování v soukromí Mufová
Bílina

Prezentace Ubytování  - Penzion Na statku
Penzion Na statku
Šanov

Reklama:
TOPlist
Prohlížeč nepodporuje JavaScript, funkčnost stránek je omezena.